- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pátek 10.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
00:00Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
00:15Branky, body, vteřiny
02:25Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
02:40Akrobatický rokenrol: Dražice Cup
04:30Box: Box ČR 2024
05:05Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: EL a EKL UEFA 2023/2024
06:00Golf Time
07:45Panorama
08:00BBV po 25 letech
08:35Archiv Z 2015: Česko - Finsko
08:50V šachu
10:55Akrobatický rokenrol: Akrobatický rokenrol 2024
11:30Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Tanec: MČR SOLO
12:55Tanec: Olymp Gala 2024 - Memoriál Dr. Miroslava Hýži
13:15Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
13:35Hokej: #ProHokejJakyJe
15:25Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
15:30Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
19:00Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
19:40Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
22:50Hokej: Hokej v 10 minutách
23:50Hokej: #ProHokejJakyJe
00:00Atletika: Diamantová liga 2024
00:10Branky, body, vteřiny
02:10Hokej: MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko
02:25Triatlon: World Triathlon Championship Series 2024
03:10NHL: Carolina Hurricanes - New York Rangers
01:05NHL: Dallas Stars - Colorado Avalanche
04:05Sportovní noviny
07:00Kolem Maďarska 2024
07:05NHL: Carolina Hurricanes - New York Rangers
09:15Ranní sportovní noviny
11:00NHL: Dallas Stars - Colorado Avalanche
11:05Polední sportovní noviny
13:00Fotbal: EA Guingamp - AS Saint - Étienne
13:05Kolem Maďarska 2024
15:00ČEZ RunTour - Kopřivnice
17:00NHL News
17:15PFL Mena 1
17:30Grand Prix Hradec Králové 2024
22:00Kolem Maďarska 2024 Highlights
22:30NHL: Dallas Stars - Colorado Avalanche
23:20NHL: Boston Bruins - Florida Panthers
01:05Velká cena Pardubic v plavání
04:00Ligue 1 Highlights (32)
00:00Kolem Maďarska 2024 Highlights
00:55Fotbal: Lille OSC - Olympique Lyon
01:45NBA: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
03:35Premier League Darts 2024
07:00Fotbal: FC Metz - Stade Rennes
09:30NBA: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
11:15NHL: Dallas Stars - Colorado Avalanche
13:15Běhej lesy - Karlštejn
15:151:1 Sport Show (66)
15:30Velká cena Pardubic v plavání
16:00NHL: Carolina Hurricanes - New York Rangers
18:00Ligue 1 Preview (33)
19:45Magazín NBA Action (29)
20:15Ragby: Sales Sharks - Leicester Tigers
20:40Kolo pro život - Beroun
22:40Spade poker show 2024 (9)
22:50NBA: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
23:15Kolem Maďarska 2024 Highlights
01:20Ragby: Sales Sharks - Leicester Tigers
02:15NHL: Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
04:05Fotbal: Union Berlín - VfL Bochum
01:00LaLiga World (40)
07:00LaLiga Chronicles (33)
07:30LaLiga Highlights (34)
08:00LaLiga ZAP (9)
09:00Fotbal: Girona FC - FC Barcelona
09:15Fotbal: VfB Stuttgart - Bayern Mnichov
11:15Fotbal: Real Sociedad - UD Las Palmas
13:15Serie A Full Impact (35)
15:15Fotbal: Udinese Calcio - SSC Neapol
15:45Fotbal: AS Řím - Juventus FC
17:30LaLiga Show (35)
19:30Inside Serie A (36)
19:55Fotbal: FC Augsburg - VfB Stuttgart
20:25Real Madrid - Bayern Mnichov
22:45Liga mistrů UEFA Highlights
00:30Liga mistrů UEFA Highlights
01:00Fotbal: Tiki - Taka (242)
01:30Liga mistrů UEFA Highlights
00:00Liga mistrů UEFA Highlights
00:30Fotbal: Sevilla FC - Granada CF
01:00LaLiga ZAP (9)
02:45LaLiga Chronicles (33)
03:00Fotbal: US Salernitana 1919 - Atalanta Bergamo
07:00Serie A Full Impact (35)
08:45Fotbal: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
09:15Fotbal: Tiki - Taka (242)
11:15Fotbal: Sevilla FC - Granada CF
12:45Fotbal: Real Madrid - Cádiz CF
14:45LaLiga World (40)
16:45LaLiga Chronicles (33)
17:15LaLiga ZAP (9)
17:45Bundesliga Weekly (37)
17:55Fotbal: SC Paderborn - Hamburger SV
18:25Fotbal: Deportivo Alavés - Girona FC
20:55Fotbal: AC Milán - Janov CFC
23:00Fotbal: SC Paderborn - Hamburger SV
01:00UK Open Pool 2024
08:30UK Open Pool 2024
11:00Házená: Rhein-Neckar Löwen - TSV Hannover-Burgdorf
22:00FIA Karting Championship 2024 (2)
23:30Český motorsport 2024
00:00Oliver König 2024
00:00Michelin Grand Prix de France (volný trénink Moto3)
09:00Michelin Grand Prix de France (volný trénink Moto2)
09:50Michelin Grand Prix de France (1. volný trénink MotoGP)
10:45Racing magazine (3)
11:45LaLiga 2 Highlights (38)
12:15Michelin Grand Prix de France (1. trénink Moto3)
13:15Michelin Grand Prix de France (1. trénink Moto2)
14:05Michelin Grand Prix de France (trénink MotoGP)
15:00Oliver König 2024
16:00UFC 301: Pantoja vs. Erceg
16:15Fotbal: Manchester City - Leeds United AFC
20:55Bomby na ledu (30)
23:15Michelin Grand Prix de France (1. trénink Moto2)
00:15Michelin Grand Prix de France (trénink MotoGP)
01:15UFC Connected (704)
02:15FL: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
00:30Sportovní infoservis
02:30LET: Aramco Team Series - Soul - 1. den
08:00Rally Islas Canarias (2)
12:30Magazín WRC - Portugalsko (5)
13:00Bomby na ledu (30)
13:30ONE Friday Fights (17)
14:30Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks
19:30Magazín WRC - Portugalsko (5)
22:30FL: 1.FC Slovácko - AC Sparta Praha
23:00Sportovní infoservis
01:00FL: SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905 - Streaming
00:00Sportovní infoservis
02:00FL: FK Jablonec - MFK Karviná - Streaming
09:00FL: FK Pardubice - FC Zlín
11:00FL: FC Hradec Králové - SK Sigma Olomouc - Streaming
13:00FL: 1.FC Slovácko - AC Sparta Praha
15:00FL: FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav
17:00Evropský fotbal (38)
20:00FL: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
20:30FL: SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905 - Streaming
22:30FL: FK Jablonec - MFK Karviná - Streaming
00:30Sportovní infoservis
02:30League One
07:00League One
08:55League Two
10:50LaLiga
12:45Championship
14:40Bundesliga
16:35Serie A
18:30Championship
20:25Ženská Super League
22:20ČAAF: Nitra Knights - Vysočina Gladiators
09:00EL: AS Monaco - Fenerbahce Istanbul
12:00EL: FC Barcelona - Olympiakos Pireus
14:00ATP Masters 1000: Mutua Madrid Open - finále dvouhry
16:00UEFA Champions League Highlights (27)
18:00UEFA Champions League Highlights (28)
18:30EL: Panathinaikos Athény - Maccabi Tel Aviv
19:00ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
21:00Magazín Champions League (29)
23:00Sportovní infoservis
23:30Lezení
00:00Snooker
01:00Cyklistika
03:00Lezení
05:00Lezení
06:00Cyklistika
07:00Lezení
08:30Olympijské hry
09:30Jachting
10:00Cyklistika
11:00Cyklistika
12:45Snooker
17:45Jezdectví
19:00Cyklistika
20:00Snooker
21:00Cyklistika
22:00Horská kola
00:00Lezení
01:00Lezení
01:45Olympijské hry
02:30Cyklistika
03:00Horská kola
00:00Cyklistika
01:00Vytrvalostní závody
03:00Lezení
04:00Cyklistika
05:00Snooker
07:00Cyklistika
08:30Cyklistika
09:30Lezení
11:00Lezení
11:45Vytrvalostní závody
12:30Olympijské hry
13:30Breaking
14:00Skateboarding
15:00Lezení
16:30Lezení
17:15Vytrvalostní závody
18:00Cyklistika
19:00Golf
20:00Lezení
00:00Cyklistika
01:00Motokros
03:00Vytrvalostní závody
04:00Fotbal: Olympiacos - Aston Villa
00:45Házená: Polsko - Slovensko
03:00Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
04:45Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952
05:00Televizní nákupy
06:00Fotbal: Neapol - Inter
07:30Televizní nákupy
10:00Box: Naoya Inoue - Marlon Tapales
11:00Fotbal: Al Taawound - Al Hilal
14:00Fotbal: Turecká Süper Lig
16:15Fotbal: Al Akhdoud - Al Nassr
17:00Fotbal, Saudi Pro League, magazín
19:15Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
19:45Fotbal: Al Ittihad - Al Ettifaq
20:00Fotbal: Konferenční liga
22:15Fotbal: Evropská liga
00:30Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952
02:45Fotbal: Saudi Pro League
03:45Fotbal: Club Brugge - Fiorentina
01:15Lední hokej: Maďarsko - Slovinsko
03:30Poker
06:00Poker
07:00Televizní nákupy
08:00Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
09:00Box: Ali - Miteff 1961
10:00Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 30. kolo
10:30Televizní nákupy
11:00Lední hokej: Maďarsko - Slovinsko
12:00Fotbal: Konferenční liga
14:30Fotbal: Evropská liga
16:45Lední hokej: Slovinsko - Japonsko
19:00Poker
21:30Fotbal: Al Akhdoud - Al Nassr
22:30Fotbal: Al Ittihad - Al Ettifaq
00:45Fotbal, Saudi Pro League, magazín
03:00Fotbal: Neapol - Inter
03:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Výběrová auta
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00Martin z Martina
13:30Amazonka Truck
14:00DominicCars
14:30Topspeed
15:15Motoring
16:00Autožurnál
16:30Topspeed
17:15Profíci na konské sily
18:00Rot-Weiss Essen - TSV 1860 München
19:00Autožurnál
21:00Motoring
21:30Švihák testuje
22:00Topspeed
22:15DominicCars
22:45MM Automotive
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam
12:15Nesmrteľní
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45Feyenoord - PEC Zwolle
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00CERCLE BRUGGE - KRC GENK
20:00Topspeed
22:00Autožurnál
22:30EFC
23:00Nočné vysielanie
00:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (3)
00:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (4)
00:30Extreme Fighting Championship (64)
01:00X Games - Minneapolis (3)
02:00Strongman Champions League II (12)
03:00Nitro World Games: All Access (9)
04:00Nitro World Games: All Access (10)
04:30Blue World V (3)
05:00Blue World V (4)
05:30Action Sports World III (8)
06:00Nitro Circus: Crazy Train (4)
07:00Rumble & Hum (4)
08:00X Games - Minneapolis (4)
09:00Beyond The Beaten Path (4)
10:00Sports Adventure V (19)
11:00Sports Adventure V (20)
11:30Nitro Circus: Crazy Train (3)
12:00IMMAF European Open III (1)
13:00IMMAF European Open III (2)
14:00IMMAF European Open III (3)
15:00IMMAF European Open III (4)
16:00IMMAF European Open III (5)
17:00Pro Bull Riders (8)
18:00X Games - Minneapolis (4)
19:00Extreme Fighting Championship (66)
20:00BKK Kickboxing (99)
21:00Pro Bull Riders (8)
23:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (5)
00:00Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (6)
00:30Extreme Fighting Championship (66)
01:00X Games - Minneapolis (4)
02:00Strongman Champions League II (13)
03:00Nitro World Games: All Access (11)
04:00Nitro World Games: All Access (12)
04:30Noční program
00:00The Golf Fix
09:00Best Lessons
09:30Cognizant Founders Cup
10:00highlights z turnaje DP World Tour
13:00LIV Singapore
13:30Best Lessons
17:30Cognizant Founders Cup
18:00Cognizant Founders Cup
21:00Noční program
00:001886 - legendární automobilové značky (48)
00:15Rychlé kolo: Ford Mustang Mach-E GT (49)
00:45Formule BossGP s Ch. Krageningsem (50)
01:15Přednost v jízdě: Cupra Formentor (51)
02:05Blochovy rozbory (52)
02:15Přednost v jízdě: Toyota CH-R Hybrid (53)
03:00Milujeme auta (54)
03:15Top 10: Ranking Show (55)
03:45Umění a design: Concorso d’Eleganza Villa d’Este (56)
04:30Opel Astra (57)
05:00Supertest elektromobilů: BMW i7 (1)
05:15Blochovy rozbory (2)
06:05Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (3)
06:50Přednost v jízdě: Škoda Kodiaq (4)
07:10Zprávy (5)
07:25Sedm nejrychlejších (6)
07:30Test automobilu: Porsche 911 992 (7)
07:40Garáž 21 (8)
07:45Poklady v garáži (9)
08:15Poklady v garáži (10)
08:451886 - legendární automobilové značky (11)
09:15Rychlé kolo: Ford Mustang Mach-E GT (12)
09:45Formule BossGP s Ch. Krageningsem (13)
10:15Přednost v jízdě: Cupra Formentor (14)
11:05Blochovy rozbory (15)
11:15Přednost v jízdě: Toyota CH-R Hybrid (16)
12:00Milujeme auta (17)
12:15Top 10: Ranking Show (18)
12:45Umění a design: Concorso d’Eleganza Villa d’Este (19)
13:30Opel Astra (20)
14:00Porsche Sixt Carrera Cup: Imola (21)
14:15Rychlé kolo: Abarth 595 Tributo Ferrari (22)
14:45Rychlé kolo: Audi R8 V10 plus (23)
15:10Zprávy (24)
15:40Supertest elektromobilů: BMW i7 (25)
15:45Blochovy rozbory (26)
16:35Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (27)
17:20Test automobilu: Genesis GV70 (28)
17:40Přednost v jízdě: Škoda Kodiaq (29)
17:45Zprávy (30)
18:00Sedm nejrychlejších (31)
18:05Test automobilu: Porsche 911 992 (32)
18:15Garáž 21 (33)
18:20Poklady v garáži (34)
18:45Poklady v garáži (35)
19:151886 - legendární automobilové značky (36)
19:45Rychlé kolo: Toyota GR Supra 2.0 (37)
20:15Fusion - motorismus a Sim Racing (38)
20:45Boss GP - pilotům formulí přes rameno (39)
21:20Blochovy rozbory (40)
21:45Přednost v jízdě: Toyota CH-R Hybrid (41)
22:30Milujeme auta (42)
22:45Top 10: Ranking Show (43)
23:15Umění a design: Concorso d’Eleganza Villa d’Este (44)
00:00Opel Astra (45)
00:30Rychlé kolo: VW Scirocco R (46)
00:45Rychlé kolo: Abarth 595 Tributo Ferrari (47)
01:15Zprávy (48)
01:40Rychlé kolo: Audi R8 V10 plus (49)
01:45Supertest elektromobilů: BMW i7 (50)
02:15Blochovy rozbory (51)
03:05Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (52)
03:50Přednost v jízdě: Škoda Kodiaq (53)
04:10Zprávy (54)
04:25Sedm nejrychlejších (55)
04:30Test automobilu: Porsche 911 992 (56)
04:40Garáž 21 (57)
04:45Hip Show S5 EP16
00:00Hip Show S5 EP15
00:25Hip Show S5 EP14
00:45Bangkok Fight Night
01:10Celtic Gladiator 11, Krakov, Poland, 26.11.2016
02:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:15Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:35Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00Superkombat Fighting Championship, 25.06.2016
06:05Superkombat New Heroes, 25.06.2016
07:50Fightbox King Of Kings Heroes Series Riga, Latvia 18.02.2023
09:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
12:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
13:00Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
13:15Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
13:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
13:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
13:45Punch Down 4, Poznań, Poland, 07.03.2020
13:50Punch Down 5, Poznań, Poland, 07.03.2020
14:35LNK Boxing Night 8, Arena Riga, 14.07.2018 - part 2
15:20Colosseum Tournament, Romania 09.05.2022
17:35NEW Extreme IV
20:05Lux 025 Fighting League, Mexico 25.08.2022
21:00RXF - Real Xtreme Fighting
22:50Hip Show S5 EP16
01:10Hip Show S5 EP15
01:30Hip Show S5 EP14
01:50Fighting Rookies 2014
02:15Fighting Rookies 2014
02:55ECE 4 Enfusion Xtreme Standup, Alkmaar, Netherlands, 09.10.2020
03:45Boks
01:40Piłka nożna
04:00Zakończenie dnia
05:10Sportowy Wieczór
05:30RETRO TVP SPORT
06:15Piłka ręczna mężczyzn
08:00Piłka nożna
09:55Hokej na lodzie
12:00Lekkoatletyka
14:05Piłka ręczna mężczyzn
16:05RING TVP SPORT
18:00Boks
19:00Sportowy Wieczór
22:15Legendy KSW
23:00Boks
01:20Boks
03:40Sport ve videoklipech (39)
00:45Sport ve videoklipech (2)
01:00Sport ve videoklipech (3)
01:30Sport ve videoklipech (5)
02:00Sport ve videoklipech (20)
02:30Sport ve videoklipech (7)
02:45Sport ve videoklipech (7)
03:00Sport ve videoklipech (10)
03:30Sport ve videoklipech (4)
04:00Sport ve videoklipech (5)
04:30Sport ve videoklipech (2)
05:00Sport ve videoklipech (7)
05:30Teleshopping
06:00Teleshopping
07:00Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Teleshopping
10:00Teleshopping
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
11:30Teleshopping
12:00Šipky: Evropská PDC - NEO.bet Baltic Sea Darts Open v Kielu/1. kolo
13:00Šipky: Evropská PDC - NEO.bet Baltic Sea Darts Open v Kielu/1. kolo
17:00Poker: $5K 6-Max NLH/1 (13)
17:30Šipky: Evropská PDC - NEO.bet Baltic Sea Darts Open v Kielu
18:30Šipky: Evropská PDC - NEO.bet Baltic Sea Darts Open v Kielu/1. kolo
19:00Poker: $5K 6-Max NLH/2 (14)
23:00Automobilové perly z Hamburku (2)
00:00Erotický film: Barcelona Heat 1
01:00Sport ve videoklipech (26)
02:55Sport ve videoklipech (8)
03:00Sport ve videoklipech (1)
03:30Sport ve videoklipech (5)
04:00Sport ve videoklipech (6)
04:30